Reklam & Sponsor [Detaylı bilgi 0555 020 3628] 
Pronet Bakırköy Satış Noktası

Pronet Bakırköy Satış Noktası

Sakız Ağacı Mah Küçükyalı Sokak No:3 Sakızağacı, Bakırköy
Cep onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Pronet Bakırköy Satış Noktası
Levent
Sakız Ağacı Mah Küçükyalı Sokak No:3
Sakızağacı , Bakırköy
Pronet Alarm Sistemi Sadece Hırsızlık Girişimlerine Önlem Almakla Kalmaz, Aynı Zamanda Hayat Kurtarır.

Pronet Bakırköy Satış Noktası hakkında


Pronet Alarm Sistemleri

5 Korumalı Güvenlik ile Eviniz ve İş Yeriniz Güvende

5 Korumalı Güvenlik Hizmetinin Hırsızlık, Acil Sağlık, Yangın, Gaz Kaçağı, Su Baskını önlemleri ile eviniz ve iş yeriniz 7/24 Pronet gözetimindedir.


Pronet

Hemen her yerde gördüğünüz güvenlik sistemlerinden birisi olan Pronet nedir merak ettiniz mi? Neden pek çok banka, ATM ya da kurum bu markayı kullanıyor ya da Pronet ne gibi hizmetler sunuyor da insanlar bu kadar çok tercih ediyor? Bu gibi soruların aslında tek bir cevabı var ama sondan başlamak gerekirse, pronet alarm paneli basit bir güvenlik sistemi değildir.

Güvenliğin Yeni Adı Pronet

Hiç uzatmadan Pronet nedir cevabını verelim; tek ve basit bir şekilde “Pronet, yeni nesil güvenlik sistemidir.” Yeni nesil diyoruz çünkü Pronet, klasik güvenlik sistemlerinin dışına çıkıyor. Bunu da yeni nesil teknolojiler kullanarak yapıyor. Zaten onu bu kadar farklı ve popüler yapan da bu. Örneğin klasik bir güvenlik sisteminde eğer görüntüleme cihazları (kameralar, gece görüş sistemleri vb) kullanıyorsanız bu görüntüleri kayıt edecek bir de cihaz kullanmanız gerekir. Sonra bu cihaza bağlantılar ve verileri depolayacak bir dizi ekipman. Oysa tüm bunlar için de ayrıca ödeme yapmanız ve bu ekipmanları kullanmak için de kısa bir eğitim almanız gerekir. Oysa Pronet, bunun yerine bulut sistemi kullanır. Yani görüntüleri sizin yerinize kendi bulut sunucularında saklar. Bu da sizi bir masraftan kurtardığı gibi bu sistemleri sadece internetten ya da akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz uygulamadan size özel kullanıcı adı ve şifreyle izleyebilirsiniz. Üstelik bu sistemleri kablosuz veri aktarım teknolojisi sayesinde bulut sitemine yükleyen Pronet, hırsızlık ya da yangın gibi olumsuz bir durumda görüntülerin kaybolmasını da engellemiş olur.

Pronet nedir sorusu için hala açıklanacak pek çok özellik var. Bunlardan diğeri de sadece hırsızlık değil deprem de dahil çok yüksek riskli doğal afetler ve ev kazaları için de tek bir paket sunuyor olması. Pronet Alarm Paneli sayesinde evinizi ya da iş yerinizi su baskını, yangın, doğal gaz kaçağı hatta acil yardım riskine karşı da korumuş olacaksınız. Pronet, şimdi sizlere akıllı ev teknolojisi de sunuyor. Yani evinizi kışın istediğiniz sıcaklıkta tutacak ya da siz istediğinizde evinizin ya da iş yerinizin ısısını ayarlayacak. Sadece ısı da değil, aydınlatma ve kilit kontrolünü de siz istediğiniz an sağlayacaksınız. Hatta evinizden uzakta olsanız bile. İşte Pronet alarm paneli ile bu ve daha fazla özelliğiyle yeni nesil bir güvenlik sistemidir.


Kurumsal Alarm Sistemleri Çözümleri

Pronet alarm sistemleri, iş yaşamı ve endüstriyel alanların tamamında güvenlik çözümleri sunmaktadır. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri öne çıkmakta, özel ve resmi kurumlar, sanayi tesisleri, iş merkezleri, yüksek güvenlikli tesisler, açık alanlar, stadyumlar, kuyumcular, KOBİ’ler gibi oldukça geniş bir kullanım alanında, hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermektedir.

Pronet, kurumsal çözümlerini bir proje mantığı ile ele alır. Kuruma özel atanan proje yöneticileri ile beklenen yüksek hizmet seviyesi sağlanır. Yaygın teknik servis ağı ile Türkiye’nin her yerinde yüksek kalitede kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunarız.


Bireysel Alarm Sistemleri Çözümleri

Pronet, ev güvenlik alarm sistemleri markaları arasında tavsiye edilen en güvenli alarm sistemleri markası ve de Türkiye’nin en eski ve köklü firması olarak, ülke genelinde, başta konutlar olmak üzere, her türde yaşam alanı ve bu yaşam alanlarını barındıran – çevreleyen toplu konut ve/veya site gibi yerleşkelerde, bireysel veya toplu abonelik yöntemi ile ev alarm sistemleri çözümleri sunmaktadır.

Pronet ev alarm ve güvenlik sistemleri, yaşam alanlarınızı sadece hırsızlıktan korumak ve önleyici – caydırıcı çözüm olmaktan ibaret değildir. Ücretsiz keşif sonrası sizlere özel yapılandırılan proje sonucunda en ideal alarm sistemleri fiyatı ile satın alacağınız hizmet, yangın, gaz kaçakları, su baskını, acil sağlık sorunları, panik ve tehdit gibi birçok durum için de önlem almanızı sağlar.Pronet Hayat Kurtarır

Pronet alarm sistemi sadece hırsızlık girişimlerine karşı caydırıcı olmak veya önlem almakla kalmaz, aynı zamanda hayat kurtarır. Acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, panik, su baskını ve hatta dış ortamda bile başınıza gelebilecek tehlikelere karşı tam koruma sağlar.


7/24 Alarm Haberalma Hizmeti

7 gün, 24 saat kesintisiz hizmet sunan Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans ile temas kurup, anında harekete geçirerek olay yerine acil müdahale sağlar ve aynı zamanda, alarm sistemleri hakkında her türlü desteği verebilen çağrı merkezi işlevi de görür.


PRONET EV ALARM SİSTEMLERİ

5 Korumalı Alarm Sistemleri

5 Korumalı Güvenlik

Pronet alarm sistemi sadece hırsızlık girişimlerine önlem almakla kalmaz, aynı zamanda hayat kurtarır. Acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve hatta dış ortamda bile başınıza gelebilecek tehlikelere karşı tam koruma sağlar.


Hırsızlara Geçit Yok!

Evinize izinsiz bir girişim olduğu anda alarm sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır.

Sirenlerin devreye girmesi ile birlikte Pronet Alarm Haber Alma merkezine de sinyal ulaşır. Pronet ortalama 10 sn içinde sizi arar ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.


Su Baskını

Su Baskınlarını Komşularınızdan Duymayın

Su baskını ve nem dedektörü, ortamda istenmeyen nem oluşumu veya su baskını oluşması durumunda alarm oluşturan dedektör tipidir. Bu tarz durumlarda sinyaller sonrası en erken şekilde Pronet size ulaşır.


Gaz Kaçağı

Gaz Sızıntısı İçin Önlem

Gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Alarm sisteminiz, bu dedektör sayesinde evinizde bir gaz kaçağı oluşması durumunda hemen fark eder ve Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Pronet ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.Yangın

Yangın Tehlikeleri Karşısında Önleminizi Alın!

Alarm sisteminiz ile birlikte çalışan duman-ısı dedektörü evinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Pronet ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Alarm sisteminiz kurulunun olmadığı durumlarda bile kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.


Acil Sağlık

Acil Durumlarda Ambulans Evinizde

Panik butonu, başınıza gelebilecek herhangi bir acil durum anında el ile yardım çağrısı yapmanıza yarar. Güvenlik sisteminiz kurulu olmasa dahi bu buton çalışır vaziyette olur, butona bastığınız anda Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderilir.

Panik Butonunu isterseniz üzerinizde taşıyabilirsiniz, isterseniz işyerinizde ihtiyacınız olan yere sabitleyebilirsiniz.


PRONET SİREN SİSTEMLERİNDE ZİRVEYE KOŞUYOR

Yeni nesil teknolojileriyle Pronet Siren sistemlerinde zirveye koşuyor. Her şey değişiyorsa neden güvenlik sektörü de değişmesin diyerek yola çıkan Pronet, bu düşüncesini bir ilke kabul etti. Daha sonra da bu ilke doğrultusunda güvenlik sektöründe ulaşılması bir hayli güç miktarlarda Ar-Ge’ye yatırım yaptı. Bu yatırımlar sayesinde artık klasik güvenlik sistemlerine mecbur kalmayacak ve daha iyisine çok daha kolay ulaşabileceksiniz.

Yeni Nesil Siren Sistemlerinde Ne Var?

Güvenliği ciddiye alan Pronet Siren sistemlerinde de bir o kadar işlevselliği hedefler. Bunun için de iki temel ilkeye sımsıkı sarılır. Bu ilkelerden birincisi güvenlik her zaman kaliteli ve koruyucu olmalı. İkinci ilke ise kullanıcılar en basit düzeyde alarm sistemlerini kullanmalı. Yani her ne işiniz olursa olsun alarmı kurmak ya da kontrol etmek birkaç tuş veya birkaç saniyeden fazla sürmemeli. Bunun için çok fazla kaynak ayıran firma ve müşterileri de sonuçlarından oldukça memnun. En basit şekilde kullanıma hazır hale gelen alarm sistemleri bir yana bunları sadece sizin kontrol etmeniz için yeni nesil teknolojilere de ağırlık veren marka bu doğrultuda sizlere birçok yenilik sunuyor. Bu yeniliklerden ilkinde kontrol panelinizi evinizin ya da iş yerinizin bir yerinde sabit tutmanız gerekmiyor. Tam aksine istediğiniz yerden internet bağlantısı olduğu sürece kullanıcı adınız ve şifrenizle kontrol panelinize erişebiliyorsunuz.

Ya da mobil uygulamasını ücretsiz indirebildiğiniz Pronet Siren sistemlerine cebinizden de ulaşabiliyorsunuz. Böylece yolda ya da misafirlikte belki tatilde bile uzaktan evinizi ya da iş yerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Bu uygulama yanında Pronet size çok farklı hizmetler de sunar. Örneğin kamera kayıtları gibi verileriniz Pronet sunucularında güvenli bir şekilde depolanır. Bu sunucuların adresi gizlidir ve birkaç yetkili dışında kimse bilmez. Bu da bulut sistemlerinin tümünde uygulanan standart bir prosedürdür. Ayrıca diğer bir standart prosedür olarak birden fazla sunucu eş zamanlı olarak hizmet verir. Yani görüntüleriniz ve verileriniz aynı anda en az iki belki de daha fazla sunuya kayıt edilir. Sabit aralıklarla bu sunucuların da sürekli yedeği alınır. Yani verileriniz asla kaybolmaz.


KAMERA VE SİREN SİSTEMLERİNDE PRONET FARKI

Hayatınızda eviniz ya da iş yerinizin yeri elbette ki tartışılmaz. Ancak günümüz dünyasında bu mekanların güvenliği de önemli bir harcama kalemi olarak yerini alıyor. İşte bu harcamaları sadece bir gider olarak değil aynı zamanda sevdiklerinizin korunması için harcanan küçük bir bedel olarak görmek daha doğru olur. Bunu da genelde kamera ve siren sistemleri ile yapıyoruz.

Güvenliğin Pratik ve Etkili Yolu

Tarih boyunca güvenlik için farklı yöntemler kullanıldı. Ancak modern dünyada bunu kamera ve siren sistemleri yapıyor. Bu yöntem daha pratik oluyor hem de daha etkili oluyor. Öncelikle kadim zamanlardaki gibi bir bekçi gibi fazladan çalışacak kimse olmayacak. Üstelik bu durum sizi ek bir maliyetten de kurtarıyor. Bu sistemlerin bir diğer artısı da isterseniz 24 saat aralıksız çalışabilmesidir. Yani korunmasını istediğiniz eviniz ya da iş yeriniz her an her zaman göz önünde oluyor. Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde kamera çeşitleri ve özellikleri de giderek artıyor. Bu baş döndürücü gelişmeler de dolayısıyla kamera sistemleri hakkında bilgi sahibi olmayı da zorunlu hale getiriyor. İlk olarak eski zamanlardaki gibi normal analog kameralı sistemler yerine artık kablosuz kameralı güvenlik sistemleri giderek daha da yayınlaşıyor. Bunların en önemli özelliği de her durumda kayıt yapabiliyor olmaları ve güvenliğin çok daha önemli olduğu yerlerde kullanılıyor olmaları.

Tüm bunların yanında gece görüş sistemine sahip kameralar sesli hatta yüksek çözünürlüklü (HD) kayıt yapabiliyorlar. Bir diğer önemli gelişme ise artık internetin hemen her alanında kullanılan bulut bilişim sistemlerinin de kameralı güvenlik sistemlerince kullanılıyor olmasıdır. Bu sayede kullanıcı kendine tanımlı şifresiyle sisteme giriş yapabiliyor ve istediği her yerden internete bağlanıp kameradan canlı olarak ya da geriye dönük görüntüleri izleyebiliyor. Hatta sabit bir sürücüye indirebiliyor. Kamera ve siren sistemleri hakkındaki tüm bu gelişmeler elbetteki birkaç yıl içinde eskiyecek ve inanılmaz yeniliklerle karşınıza çıkacaktır. İşte tüm bu gelişmeleri sizin yerinize takip eden Pronet, size güncel gelişmelerle kameralı güvenlik sistemi hizmetini yukardakiler ve mobil uygulama gibi çok daha fazlasıyla sunuyor.


 

Tanıtım Videosu

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Bir yakinim uyudugu sirada cikan yangindan pronet sayesinde kurtuldu can mal guvenligimiz icin en kisa zamanda almayi dusunuyorum

  Temsilciniz (Levent)
  Merhaba Jale hanım, çok geçmiş olsun arkadaşınızın başına gelen üzücü olayın tekrarlanmaması dileğiyle. Jale hanım ne kadar erken davranış o kadar can ve mal güvenliği olduğunu unutmayınız.

 • 5/5

  Henüz pronet bağlatmadım ama telefonda bilgi ve hizmetinizden dolayı en kısa sürede üyeniz olmak istiyorum

  Temsilciniz (Levent)
  Merhaba Seda hanım, bilgi ve hizmet için her zaman burada olduğumuzu bilmenizi isteriz

 • 5/5

  Arkadaşlar herkese tavsiye ediyorum. Benim başıma ne hırsızlık ne yangın felaket geldi. Kalp krizi geçirmiştim evde eşim panik ata geçirmiş beni o halde görünce. Tabi panik atak tan dolayı ambulansı arayamamış. Pronet acil buton tuşuna basması benim hayatımı kurtardı. Teşekkür ederim pronet teşekkür ederim levent bey

  Temsilciniz (Levent)
  Murat bey çok geçmiş olsun, sağlığınızın iyi olmasına çok sevindim en kısa zamanda sizi tekrar ziyaret edeceğim

 • 5/5

  Cümleten merhaba bende herkese tavsiye ediyorum. İşyerim için önermiştiniz büyük bir hırsızlık olayını sayenizde engellenmiş oldu

  Temsilciniz (Levent)
  Alper bey merhaba, Pronet servisimizden memnun kalmanıza çok sevindim. Rabbım kötülüklerden korusun hepimizi

 • 5/5

  Bende teşekkür ederim sayenizde hırsız girmeye çalışırken kaçmış arka sokakda da yakalandı

  Temsilciniz (Levent)
  Canan hanım merhaba, Pronet ile siz ve sevdikleriniz güvendedir her daim

 • 5/5

  Merhaba evimize önermil oldugunuz Pronet sisteminden dolayı teşekkür ederiz. Evimizde çıkan yangını sayenizde söndürdüler

  Temsilciniz (Levent)
  Aylin hanım Murat vbey merhaba, çok geçmiş olsun iyi olmanıza çok sevindim bir daha gelmemesi dileğiyle

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 23:00
Cumartesi 09:00 - 23:00
Pazar 09:00 - 23:00
Etiketler
Reklam Adı

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bakırkoy de Ailesi Copyright - bakirkoyde.com Yazılım webci35.com